четвер, 8 березня 2012 р.

10 ЗАПОВІДЕЙ (автор невідомий)

1)      Молитва – це не запасне колесо, яке ти витягаєш, коли маєш проблеми з одним  із чотирьох. Молитва – це ведуче колесо твого життя, це колесо, яке направляє твоє життя на правильний шлях.
2)   Чому лобове шкло таке велике, а дзеркало заднього виду таке маленьке? Тому що теперішнє  і майбутнє важливіше за минуле. Отож, дивися вперед і рухайся далі.
3)      Дружба – як книга: потрібно роки, щоб написати, але достатньо секунди, щоб спалити
4)       Всі речі в житті, носять тимчасовий характер. Якщо все йде добре в житті, насолоджуйся, бо так все не буде. Якщо щось не так, не хвилюйся, воно теж не може тривати довго.
5)      Старі Друзі – це Золото! Нові Друзі – Діаманти! Якщо маєш Діамант, не забувай про  Золото! Тримати діамант бажано у золотій оправі!
6)       Часто, коли ми втрачаємо надію і думаємо, що то кінець, Бог посміхається зверху і каже: «Не переймайся, дитино, це просто поворот!»
7)       Коли ГОСПОДЬ вирішує Ваші проблеми, Ви маєте віру в ЙОГО здібності, коли БОГ не вирішує Ваших проблем, ВІН має віру у ваші здібності.
8)      Сліпа людина запитала святого Антонія: "Чи може бути щось гірше, ніж втратити зір?" Він відповів: "Так, втрата проникливості – розуміння внутрішньої цінності речей!"
9)      Коли Ви молитесь за інших, Бог слухає Вас і благословляє їх. Саме тому у моменти своєї безпеки і щастя, пам'ятайте, що хтось молився за Вас.
10)   Переживання і неспокій не заберуть завтрашніх бід і проблем, але точно віднімуть у Вас сьогоднішній мир.

Немає коментарів:

Дописати коментар