четвер, 22 березня 2012 р.

Акція "Притча для малят" у м. Львові


     
 
Наше Згромадження взяло участь у акції «Притча для малят», яка стартувала  13 березня 2012 року під проводом Львівської Міської Ради у дитячих садочках міста Львова.


Координатор акції с. Михаїла (MНІ)  розповіла, що підчас Великого посту і Великодніх свят містом у співпраці з сестрами-монахинями, які мають досвід роботи з дітьми,  планується провести серію виховально-ігрових занять (у кожному районі по 2 заняття) у дитячих садочках.  Кожне заняття відбувається у креативний спосіб з використанням ігрових методик та театралізованих елементів.
 
Сьогодні, 22 березня наша співсестра Клара провела цікаве заняття з використанням інтерактивних методів у старшій групі Дошкільного навчального закладу № 69, що по вул. Наукова 8а. Діти з захопленням слухали розповідь про друзів, які разом виростили квіточку, роздумували про важливість спільної праці, терпеливості, дружньої підтримки. Зрозуміли, що разом з другом веселіше працювати, легше чекати, а радість стає більшою. Пізніше маленькі учасники жваво ділились власним досвідом спілкування з братиками, сестричками та приятелями, радо відповідали на запитання, навперебій розповідали вірші про Бога та молились своїми улюбленими молитвами. На закінчення вихованці вивчили кілька дитячих пісень з рухами про те, що саме маленька дитина може зробити для Бога, що слід робити чемним дітям, а чого не варто, адже до їхнього серденька може стукати як добро, так і зло.


На даний час акція «Притча для малят» вже відбулась у Франківському, Шевченківському, Галицькому та Залізничному районах.  Оскільки працівники відвіданих виховних закладів і усі учасники занять  висловлюють задоволення і щиру вдячність сестрам за цікаві  і повчальні уроки, на майбутнє планується співпраця виховальних закладів з монашими Чинами і Згромадженнями.


     

Немає коментарів:

Дописати коментар