пʼятниця, 13 квітня 2012 р.

СТРАСНА ПЯТНИЦЯ у храмі Св. Обручника Йосифа


Сьогодні у нашому храмі, як і кожного року у Страсну Пятницю, відбулось торжественне виставлення Плащаниці. У богослуженні взяла участь велика кількість парафіян і деякі гості з інших районів міста.
Сестри чудовим мелодійним співом прикрасили глибокі і багаті змістом богослуження.
На Великодню стійку до нашого храму вже в котрий рік поспіль у одностроях завітали курені Львівської  (найстаршої) української станиці Пласту: "Маруся Чурай" і "Сагайдачний"

Для всіх, хто вперше почув слово "Пласт", - коротка нотатка:
"Пласт - Національна скаутська організація України об'єднує на сьогодні 6 тисяч членів, пропонуючи кожному з них щось своє: незабутні табори та мандрівки, цікаві акції та заняття, патріотизм та духовність" (більше інформації можна знайти на офіційному порталі Пласту:  http://www.plast.org.ua). 

Хочеться тільки звернути увагу на одну дуже важливу подію. Вчора, у Чистий Четвер, організація  відзначила своє 100-ліття. В одному з інтервю, гетьманський скоб, член куреня "Орден хрестоносців", пластун сеньйор о. д-р Борис Гудзяк висловився про секрет успіху  організації наступним чином: "Довготривалість і плідність Пласту повзязана з головною ідеєю - здатності бачити таїнство і знайти можливість виходу там, де всі бачать тупік". 
Отож, щиро вітаємо всіх членів Пласту і бажаємо розвивати свої харизми на добро нашої держави і Божого люду.  

Для того, щоб члени куренів у день Страсної Пятниці більш благословенно провели час у Божій присутності,  сестри щороку готують для них  інтерактивні лекції на різні актуальні для сучасного християнина теми. Сьогоднішньою темою зустрічі було "Спілкування з іншим і з Богом". Хлопці і дівчата брали дуже активну участь у зустрічі,  захоплено працювали в групах, з радістю відгукнулись на проведення навчальної гри,  зацікавлено дивились і обговорювали показані їм презентаціі про спілкування і потребу молитви, вибудовували свої правила спілкування, а вкінці висловили власні підсумки про те, якою має бути особиста молитва. Зустріч вийшла збагачуючою як для молоді Пласту, так і для сестер Юліани і Клари, які провадили лекцію. 

О 17 годині курені благоговійно завершили стійку і чемно попрощались з сестрами, залишивши місце свого перебування у чистоті.    


Немає коментарів:

Дописати коментар