пʼятниця, 27 квітня 2012 р.

"Діти Святого Вінкентія" взяли участь у "Воскресінні разом"


 Свято Христового Воскресіння є великою радістю для спільноти віруючих. Разом з природою оживає і людська душа, сповнюється віри, надії та любові, загоряється бажанням ділитися Доброю Новиною з усіма людьми.
«Христос воскрес!» - звучить радісне привітання, - «Воістину воскрес!» - відповідаємо з вірою у перемогу Господа над пекельними силами, у перемогу добра над злом і у нашому житті.

Вже не перший рік Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ організовує Великоднє дійство під назвою «Великдень разом» у старовинному Шевченківському Гаю. Цьогорічне свято відбувалося в суботу, 21 квітня. Розпочалося все Молебнем до Христа Чоловіколюбця. Дійство благословив Владика Венедикт і не опустив нагоди поспілкуватися із християнською молоддю нашої Архиєпархії.
Повеселитися мали нагоду і діти, і молодь, і дорослі. Для маленьких гостей організовувалися гаївки, конкурси, лотереї, виступи вокально-хореографічних колективів, різні майстеркласи. Поспішали сюди і молодіжні християнські спільноти та організації і не тільки для того, щоб порадіти разом і прославити воскреслого Христа, а й щоб запропонувати відвідувачам власноруч виготовлені вироби, відкритки, випічки та інші цікаві речі на Великодньому ярмарку.

Молодіжна християнська спільнота «Діти Святого Вінкентія» частувала гостей свята смачною домашньою випічкою за власними рецептами. Все було приготоване з особливою любовю і надхненням, а представлене  з неабиякою фантазією і ентузіазмом.    

Ввечері всі учасники свята мали можливість взяти участь у лотереї із головним призом – поїздкою в Тезе. Опісля розпочався концерт за участю Софії Федини, Родинної капели, Крику душі, Кани та завершив свято Тарас Чубай.

c. Юліана Андрусів

Немає коментарів:

Дописати коментар