неділя, 3 червня 2012 р.

Сьогодні Пятидесятниця - свято Зіслання Святого Духа

Щиро вітаємо всіх наших читачів. І єднаємось разом у молитві про дари Святого Духа

Святий Душе, даруй мені дар мудрості, щоб я міг(могла) більше і більше радіти божественними речами і, запечатаний(на) вогнем Твоєї любові, міг(могла) з радістю надавати перевагу речам неба перед тими, які є у світі. І хай я завжди буду з’єднаний(на) з Христом, страждаючи у світі за Його любов.

Святий Душе, даруй мені дар внутрішнього зору, щоб я, просвітлений(на) небесним світлом Твоєї благодаті, міг(могла) добре зрозуміти високі правди спасіння і вчення святої віри.

Святий Душе, даруй мені дар ради, який так потрібний на стежках бурхливого життя, щоб я завжди міг(могла) вибирати те, що найбільше подобається Тобі, слідувати у всьому за Твоєю божественною ласкою і знати, як допомогти ближньому доброю порадою.

Святий Душе, даруй мені дар мужності, щоб я міг(могла) зневажати людську увагу, триматись подалі від гріха, практикувати чесноти зі святою палкістю, зустрічати нестерпні болі переслідування і навіть саму смерть з терпеливістю і навіть радісними духом, не відкинути Христа словами чи вчинками.

Святий Душе, даруй мені дар знання, щоб я все більше і більше міг(могла) знати власну нікчемність і слабкість, красу чеснот і неоціненну вартість душі, щоб я завжди міг(могла) чітко бачити підступи диявола, тіла і світу, щоб уникати їх.

Святий Душе, даруй мені дар побожності, щоб розмова з Тобою у молитві могла стати джерелом насолоди і щоб я міг(могла) полюбити Бога тією близькою любов’ю мого Oтця, Найсвятішої Марії та всіх моїх братів і сестер у Христі Ісусі.

Святий Душе, обдаруй мене даром страху Божого, щоб я завжди міг(могла) пам’ятати, з усім благоговінням і глибокою повагою, про Твою божественну присутність, щоб разом з ангелами боявся (боялась) образити Тебе, щоб не загордів (-ла) і не відійшов (-шла) від Тебе, щоб  боявся (боялась) відвернутись від Тебе і втратити гідність бути Твоєю дитиною.

Прийди Святий Душе, залишайся зі мною і вилий свої божественні благословення на мене. В ім’я Ісуса.

Амінь.Немає коментарів:

Дописати коментар