неділя, 14 жовтня 2012 р.

Головна Настоятелька Сестер Милосердя взяла участь у Всенародній прощі до Риму

У Римі з 13 по 15 жовтня 2012 року проходить Всенародна  проща з нагоди завершення реставрації і посвячення храму Святої Софії (Божої Премудрості), збудованого Ісповідником віри Патріархом Йосифом Сліпим. 

Саме тому Патріарх і єпископи УГКЦ звернулися до духовенства, монашества та мирян з проханням "прибути до Риму і гідно представити тут свою Церкву, помолитися разом з Главою і Отцем УГКЦ Блаженнішим Святославом, привітати Вселенського Архиєрея Папу Венедикта XVI і молитовно підтримати українських трудових іммігрантів в Італії». Як відповідь на заклик, Головна Настоятелька Сестер Милосердя с.Петра Процак прибула до вічного міста з місією висловити молитовну і фізичну підтримку в імені цілого Згромадження Сестер Милосердя Святого Вінкентія.

Програма прощі передбачала:


Субота, 13 жовтня

17:00 – Архиєрейська Велика Вечірня і благословення собору, очолене Блаженнішим Патріархом Святославом

Неділя 14 жовтня 2012 р.

10:00 – Соборна Архиєрейська Служба Божа, яку очолив Блаженніший Святослав. На Літургії також співслужили єпископи УГКЦ, Патріарх Антіохії, Архиєпископ Маланкарської Церкви, єпископи Білорусії і Росії.  

12:00 – Зустріч Блаженнішого Патріарха Святослава і кардиналів з паломниками

16:00 – Святковий концерт української сакральної музики на честь Святішого Отця Венедикта XVI та Отців Синоду про нову євангелізацію. На концерті виступали декілька українських хорів: зі Львова - "Євшан", з Івано-Франківська дитячий і катедральний хори, з Києва - хор "Думка", катедральний хор українців з Мюнхену. Багато творів виконувалось під супровід молодіжного симфонічного оркестру під диригуванням композитора і музикознавця, героя України, народного артиста України, Мирослава Скорика. 

Завтра, в понеділок 15 жовтня відбудеться завершення прощі

11:00 - Божественна Літургія для всіх учасників паломництва у Соборі св.апостола Петра


 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар