неділя, 27 січня 2013 р.

Зустріч міжнародного руху подружніх пар


Сьогодні в нашому храмі відбулася різдвяна зустріч львівського осередку міжнародного  руху «Подружні зустрічі».  Молебень до Христа Чоловіколюбця відслужили о. Володими Сайчук та о.Іван Чичерський. Опісля аніматори руху ділилися роздумами про таїнство Різдва Христового та колядували разом з подружжями, які прийшли, щоб духовно збагатитися та поділитися своїм досвідом. Завершенням програми був солодкий частунок для членів руху.

Як розповів координатор руху п.Володимир Гузар, „Подружні зустрічі” – це реколекційний рух, який має на меті поглиблення та покращення взаєморозуміння між чоловіком і жінкою, а також допомагає зрозуміти релігійну суть подружнього зв’язку у любові і з Богом, допомагає зрозуміти природне покликання чоловіка і жінки.

Основною формою діяльності є кількаденні реколекції, а також післяреколекційні тематичні зустрічі.

„Подружні зустрічі” є складовою частиною Міжнародного християнського руху подружніх пар. Цей рух діє у багатьох країнах Європи і світу. Це один із напрямків душпастирської праці Церкви з родинами.
 В Україні рух „Подружні зустрічі” був започаткований у 90-тих роках минулого століття. На даний час є 4 осередки, які проводять реколекції у Києві, Івано-Франківську, Львові і Тернополі.

У Львові  діяльність руху започаткував о.Орест Фредина разом із с.Христофорою, СНДМ. Духовний супровід  «Подружніх зустрічей» здійснюють о. Володими Сайчук (парафія св.Ольги і Єлизавети), о.Іван Чичерський та о.Василь Білаш з храму Різдва Пресвятої Богородиці.


с.Клара Партем

Немає коментарів:

Дописати коментар