субота, 15 червня 2013 р.

Проща "Дітей св. Вінкенетія" до КреховаСьогодні молодіжна спільнота "Діти Святого Вінкентія", що діє при храмі св. Обручника Йосифа, здійснила прощу до чудотворної ікони святителя Миколая, що знаходиться у Крехівському монастирі святого Миколая Отців Василіян. 

Від імені всіх отців і братів щиро і гостинно привітав нас Магістр Василянського Чину, о. Йоан Лубів.

Молодь прибула до Крехова з двох причин: подякувати Богові за ще один рік разом, а також привітати з Днем народження нашого колишнього активного члена молодіжної спільноти, а тепер брата-новика Василянського Чину – бр. Христофора (Тараса) Кушпіта. 


Друзі були самі не свої від щастя, бо не тільки знову побачилися разом, а провели цей день у спільній молитві, послухали екскурсію бр. Христофора по давньому монастирю, в якому починав своє монаше життя Слуга Божий Андрей Шептицький, прогулялися липовою алеєю, насадженою руками Митрополита Андрея, пили воду з чудотворного джерела Богородиці, відвідали печери Х століття, в яких звершували свій монаший подвиг засновники першого Крехівського монастиря, ченці Києво-Печерської Лаври Йоіль та Сильвестр.

Підчас перебування в обителі нам пощастило потрапити на концерт композитора та виконавця християнської пісні Ярослава Геника, а також ми мали змогу почути пісню про батьків у виконанні дитячого хору з м. Дрогобича.

Молодь з користю і радістю провела цей чудовий, радісний і мирний день.
Ми вдячні Богові за нього.

Отцям і братам Крехівської обителі щиро дякуємо за доброзичливість і теплий прийом. 

А найкращому провіднику нашої спільноти,  с.Юліані Андрусів - за організацію поїздки.

Учасники спільноти «Діти Святого Вінкентія»

Немає коментарів:

Дописати коментар