пʼятниця, 15 листопада 2013 р.

Слово Боже до мене

 
15.11.2013
п'ятниця
мчч. Ахиндина, Пигасія, Афтонія, Єлпидифора й Анемподиста
Ап. – Кол. 2, 1-7. Єв. – Лк. 9, 12-17
Не можу забувати, що, прийнявши Господа Ісуса, маю в Ньому перебувати. Бо ми «вкорінені в Ньому, збудовані на Ньому і зміцнені в тій вірі, якої навчилися, поступаючи вперед з подякою». Не забуваймо дякувати!

Маємо нагоду роздумати про доброту Ісуса, про Його милосердя до творіння: «Дайте ви їм їсти!». Він хвилюється про наше життя, Йому важливо все, що нас турбує і радує. Він дуже радіє, коли ми ділимо своє життя з Ним… Він робить чудо на очах тисяч людей. Скажеш, що сьогодні таке чудо неможливе, а цей уривок – просто красива історія. Напевно, що ні. Згадай сьогодні усі чудеса, які Він творив у твоєму житті. Нехай вони маленькі і незначні в чужих очах, а які вони важливі для тебе! Згадай Божу доброту саме тоді, коли ти того найбільше потребував (-ла)! Згадай Його милосердний погляд у погляді добрих людей! Згадай Його помічну руку в підтримці друзів і рідних! Згадай Його слова устами Його апостолів! Ти також один з них! Неси невигадану історію про Його чудеса і Його безмежну доброту до інших людей! Будь Його другом і сином! Він тебе до цього покликав.

Дякую Тобі, Боже, за всі чуда в моєму житті! Дякую Тобі за Твою тиху присутність і постійну турботу про мене! Господи, благослови кожен день мого життя! Нехай вони будуть Тобі на славу, а мені і моїм ближнім на спасіння! Амінь.

с.Юліана Андрусів

Немає коментарів:

Дописати коментар