вівторок, 24 грудня 2013 р.

Слово Боже до мене25.12.2013
середа

прп. Спиридона чудотворця, єп. Трімитійського

Ап. – 1 Тим. 5, 22-6, 11, Єв. – Лк. 18, 15-17; 26-30.
Апостол Павло застерігає нас від багатьох небезпек для нашої душі. Між ними і гордість, і грошолюбство, від яких походять гріховні вчинки. Заклик апостола неможливо сприйняти байдуже: «Ти ж, чоловіче Божий, утікай від цього. Шукай праведности, побожности, віри, любови, терпеливости, лагідности…».
Іншими словами, проте те саме, говорить сьогодні Ісус: «Будьте як діти!» «Хто Царства Божого не прийме як дитина, той не ввійде в нього». Подумай собі про дитину, про якості її характеру, її поведінку, її довіру. Як вона не відступає від мами ні на крок, як довіряє, як чекає, як просить, як всю надію покладає на батьків, як легко все від них приймає. Як швидко забуває образи, як легко її сльози переходять у сміх…
Не слід дослівно розуміти Ісусові слова. Не варто впадати в дитячу безвідповідальність, або ж відмовлятися щось робити. Ми повинні сумлінно виконувати свій обов’язок, а результат нашої праці вкладати в руки Творця. Будьмо добрими дітьми! Дітьми лагідності і довіри, дітьми доброти і любові! «Не бійтеся ніжності», - закликає нас Папа Франциск. Не біймося! Господь дуже любить нас. Ось ще кілька днів, і Він посвятить нас у велику Тайну Свого воплочення і приходу у світ. Очікуймо Різдва як діти. Тоді воно буде для нас благословенним часом і подією, що змінить наше життя. 
Господи Ісусе, дякую Тобі за Твоє Різдво! Амінь.

с.Юліана Андрусів

Немає коментарів:

Дописати коментар