середа, 11 червня 2014 р.

Місійна поїздка до с.Бабичі



8 червня 2014 р. Б. сестри Милосердя святого Вінкентія – с. Соломія Тесля, с. Тереса Юсипів та с. Юліана Андрусів – відвідували з місійною поїздкою с. Бабичі Радехівського району Львівської області. У це село сестер запросив парох храму Пресвятої Трійці села Бабичі – о. Роман Назаркевич, який є одним із солістів відомого тріо священиків «Новий час».
Село тепло і дружньо зустріло гостей. Розпочалося спільне святкування храмового Празника та свята Зіслання Святого Духа піснями та руханками, які сестри провели з дітьми. Діти із захопленням бігали по скошеній траві, співаючи та пританцьовуючи разом із сестрами. 

Опісля відбулося посвячення пам’ятної дошки, приурочене 200-літтю від народження Тараса Шевченка. Після проповідей священиків та подячного слова сільського голови розпочалася концертна програма. 

Сестри заспівали улюблені і знані пісні, а вступом до кожної пісні була зворушлива поезія. Також сестри виступили з коротким історичним словом про наше Згромадження та з нагоди 25-ліття легалізації УГКЦ розповіли про час виходу нашої Церкви з підпілля, про сучасні віхи розвитку Церкви та плани на майбутнє. Згодом виступили священики із тріо «Новий час» та радували присутніх своїми глибокими мелодійними піснями.
 
Сестри дякують Богові за сприятливу нагоду нести Його Слово та Його творчий задум до простих людей. Дякуємо священикам за запрошення, а селянам – за тепле родинне свято.
 
 Більше фото тут

Немає коментарів:

Дописати коментар