неділя, 5 жовтня 2014 р.

Митрополит Львівський завітав до сестер милосердя Святого Вінкентія з нагоди святкування дня їхнього покровителя


У суботу, 4 жовтня, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Святого обручника Йосифа (м. Львів, вул. Залізняка, 11) з нагоди святкування Сестрами Милосердя Святого Вінкентія (ЗСМСВ) дня свого покровителя.

Архиєрей звершив Божественну Літургію та виголосив проповідь.

«Життя цього святця не було легким, бо народився у бідній селянській сім’ї і був оточений такими ж злидарями», - сказав Митрополит Ігор, розумуючи над життям святого Вінкентія.

Владика Ігор зокрема зазначив: «Хвиля світу не захопила його із собою, мав певну позицію, яку опирав на своєму Спасителеві».

Застановляючись над духовним подвигом цього святця, в умовах того середовища, в якому жив Вінкентій, Митрополит Ігор сказав: «І серед темної ночі появляються яскраві світла та мужні постаті!».

Архиєрей закликав брати за приклад цього святого: «Переймімося духом святого Вікентія та стараймося у ці нелегкі часи чинити діла милосердя, допомагаючи бідним, біженцям, опущеним, усім тим, хто потребує нашої руки, молитви, доброго слова, їжі, одягу, скромного гроша».


Насамкінець владика Ігор привітав сестер та висловив подяку: «Дякую за усі добрі свідоцтва гідного християнського та чернечого життя!».

                                                 БІЛЬШЕ ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТДжерело: УГКЦ, Львівська Архиєпархія

Немає коментарів:

Дописати коментар