неділя, 28 грудня 2014 р.

Передріздвяні реколекції в нашому храмі

Сьогодні в нашому храмі розпочалися передріздвяні реколекції. Провідник реколекції - багаторічний капелан ув'язнених  і лауреат Премії імені Героя України Степана Бандери у номінації «Громадська діяльність» у 2013 році, о.Ігор Цар.
Священик у своїх науках заохочував не боятися і вірити в те, що Господь все тримає у своїх руках. Застерігав від обмов і нарікання, бо цим християни віддають шану дияволу. Християни ж покликані віддавати шану Богові і говорити про те, що робить Бог в їх житті і житті їх ближніх, покликані бачити і ділитися Божими дарами.
Водночас отець заохочував бажати духовних дарів, зокрема дару віри, бо віра мусить зростати.
На закінчення сьогоднішніх наук священик нагадав, що Господь кличе нас до Свого царства і слави. Ми, діти Божі, маємо жити достойно перед Богом. "Радість і хвала йдуть разом, дають людині силу жити і перетривати всі випробовування і напади диявола. Тому так важливо прославляти і дякувати Богові". Для підбадьорення парафіян отець навіть заспівав молитву прослави. Всі учасники реколекції з відкритим серцем сприйняли науку і були заохочені продовжувати реколекції завтра. 
Ласкаво запрошуємо до храму всіх бажаючих завтра на Божественну Літургію, яка відбудеться о 18:00 і підчас якої отець виголосить наступну науку.

 Більше фото можна побачити ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар