вівторок, 30 грудня 2014 р.

Глава УГКЦ зустрівся з Настоятелями монаших Чинів і ЗгромадженьСьогодні, 30 грудня 2014 року, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, зустрівся із представниками Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества та із настоятелями і настоятельками греко-католицьких монаших чинів і згромаджень в реколекційному центрі Львівської архиєпархії, що в Брюховичах на Львівщині,. Таку традиційну зустріч наприкінці року  Глави УГКЦ із ченцями започаткував Блаженніший Любомир (Гузар) для того, щоб спільно підсумувати прожитий рік і визначити напрями дальшого розвитку монаших спільнот.
Від нашого Згромадження були присутні Головна Настоятелька с.Олена, Головна економка Згромадження с.Тетяна і секретар Згромадження с.Валентина.
 Предстоятель УГКЦ пригадав і подякував за важливі позитивні внески чернечого життя у життя Церкви і українського народу протягом «найважчого за всі роки незалежності України, але і благословенного 2014 року», зокрема за вміння швидко реагувати на потреби.  Також Глава Церкви  висловив свої прохання і заохочення на прийдешній рік: 1) памятати про бідних, яких за останній час збільшилось і буде продовжувати збільшуватися, 2) не випускати з уваги, що наш народ «внутрішньо переміщаний», тобто, що внутрішня міграція торкнула всі регіони України, тому з особливою увагою слід ставитися до тих осіб, що починають все «з нуля» на нових для себе теренах, 3) заохотив богопосвячених осіб засновувати спільноти на півдні, в центральній і східній Україні.
Вкінці зустрічі всі учасники були запрошені разом з працівниками Курії на спільний фуршет.


Немає коментарів:

Дописати коментар