понеділок, 12 січня 2015 р.

Храмове свято

В неділю по Різдві, яка цього року припала на 11 січня, у нашому монастирському храмі Святого Обручника Йосифа відбулося святкування храмового празника. 
За звичаєм, храмове свято - це нагода для радісної і духовно багатої зустрічі. На храмові свята з'їжджається багато вірних не тільки з конкретної місцевості , але і з сусідніх і навіть далеких країв. У цей день вірні сповідаються і причащаються, а опісля святкового богослуження відбувається спільне святкування.

 Найважливіше пам'ятати, що свято не в наїдках і не в подарунках. Свято - це коли ми "викроюємо" зі свого насиченого подіями і турботами життя час, щоб зібратися разом перед обличчям Божим, щоб разом побути і тішитися присутністю один одного. Це нагода подякувати Богові, це нагода поспілкуватися між собою, взаємно поділитися радістю і духовними дарами.
В цей день Божественну Літургію очолив Митрополит Львівський Ігор (Возняк), співслужив йому о. Петро Баран. Після богослуження Головна Настоятелька с.Олена Мацько щиро привітала присутніх у храмі різдвяним словом, потім було освячення води, а відтак всі мали нагоду побачити святкову різдвяну програму, яку приготував молодіжно-дитячий хор у супровіді с.Терези Юсипів.
Дякуємо Богові за його ласки, якими Він так щедро огортає нас! Щиро дякуємо вам, дорогі наші парафіяни, за те, що щодня з нами молитеся, що ви є з нами, що допомагаєте і підтримуєте наше Згромадження! 
Нехай всемилостивий Господь благословить кожну людину, кожну родину і цілу нашу Україну миром, любов'ю, радістю!

Фоторепортаж з місця події ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар