понеділок, 12 січня 2015 р.

Різдвяний подарунок в перший день свят

В перший день Різдва до нашого храму завітали з Різдвяною колядою студенти Василіянського Інституту філософсько-богословських студій ім. Й.В. Рутського, який знаходиться в Брюховичах. Брати-семінаристи на чолі з ректором семінарії о.Йосафатом Хаймиком (ЧСВВ)  та іншими отцями прославляли народження Христа колядками і щирими вінчуваннями під супровід музичних інструментів, чим створили надзвичайно теплу родинну атмосферу.
Відвідини монастирів з колядою – це вже добра тридиція, яку отці і брати Василянського Чину практикують не один рік.
Нагадаємо, що на даний час у василянській семінарії навчається колишній активний член нашої молодіжної спільноти  «Діти Святого Вінкентія» Тарас (тепер вже брат Христофор) Кушпіт. На фото він грає на кларнеті. Молімося за добре витривання в покликанні його і всіх осіб, що у своїй щирій волі стали на шлях богопосвяченого життя.
Довідка:
Василіянський інститут філософсько-богословських студій ім. Йосифа ВеляминаРутського - це навчальний заклад, який покликаний виховувати молодих василіян та готувати їх до священства. Цей Інститут заснований у 1994 році, після виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля, який з часом розрісся у великий навчально-науковий заклад. Тут готуються майбутні ченці-священики, які згодом понесуть Боже слово нашому народові. Впродовж шести років семінаристи-василіяни вивчають філософські, богословські та біблійні дисципліни. На п'ятому курсі, після складення довічних обітів у Василіянському Чині, приймають дияконські свячення, а після закінчення шестирічних студій отримують ієрейські свячення.
Кожного року вищезгадана семінарія Отців Василіян у Брюховичах дає Чинові і Церкві нових священиків.
Просіть Господаря жнив, щоб послав робітників на свої жнива... (Мт 9, 37-38). Цими словами Христос закликає всіх нас дбати про покликання до монашого подвигу та священичого служіння. Найперше - молитвою за нові і ревні покликання до монашого і священичого стану. А також, своєю жертовною допомогою на утримання і забезпечення найнеобхіднішим студентів-василіян.

Немає коментарів:

Дописати коментар