вівторок, 13 жовтня 2015 р.

Мир. Єдність. Милосердя10 жовтня 2015 року Божого на просторій площі перед золотоверхим Михайлівським Собором відбулася унікальна подія — екуменічна молитва в наміренні єдності християн і миру в Україні за заступництвом Блаженної Марти Вєцкої.
Гаслом цієї благословенної Богом зустрічі були слова: Мир. Єдність. Милосердя. У заході взяли участь римо-католики, греко-католики, священики УПЦ-КП та УАПЦ, представники вірменської церкви та інших конфесій, а також віряни та всі охочі. Молилися з нами й військові капелани та учасники бойових дій із зони АТО, щоб наша молитва об’єднала схід і захід, північ і південь країни. Щоб припинилося кровопролиття, щоб люди зрозуміли цінність милосердя.
Розпочали молитву урочистою ходою від Михайлівського Золотоверхого собору. Духовенство різних конфесій з реліквіями блаженної Марти Вєцкої пройшлося по Михайлівській площі та вийшло на приготовану сцену, на якій провадили екуменічну молитву. Зустріч супроводжувалася короткими проповідями духовних провідників, які одноголосно проголошували мир та єдність між усіма людьми, закликали і заохочували нести мир по всій нашій країні. Вечірня молитва спліталася зі співом різних хорів та передзвоном Золотоверхого. В кінці молитовної зустрічі всі мали нагоду приступити до реліквій тієї, яка свого часу несла мир і любов у міжконфесійні спільноти, які її оточували, у серця людей різного віросповідання — блаженної Марти. Під час почитання реліквій молодіжна християнська спільнота “Діти святого Вінкентія” молилася акафіст до блаженної Марти.
Ми щиро вдячні Богові за нагоду спільної молитви, людям доброї волі за запрошення на цю важливу подію і один одному за спільне перебування на Київській землі, яка щедро окроплена кров'ю новітніх мучеників України. Нехай милосердний Господь, Який є джерелом істинного миру та нероздільно перебуває у трисвятій єдності, вислухає наші щирі благання і благословить наш багатостраждальний народ миром!

с. Юліана Андрусів

Немає коментарів:

Дописати коментар