вівторок, 9 лютого 2016 р.

Упокоїлася в Бозі

8 лютого о 8 годині вечора упокоїлася в Бозі найстарша сестричка нашого Згромадження, с. Марія Йосифа (Теодозія Козловська).         
Поминальні богослуження (чин монашого похорону) відбудуться сьогодні, 
9 лютого (вівторок) після Вечірньої у нашому монашому храмі Святого Обручника Йосифа.

Некролог


Народилася Теодозія 11 березня 1930 року у селі Дубровиця, Яворівського району Львівської обл., у родині Онуфрія та Агафії Козловських.
До Згромадження сестер милосердя св. Вінкентія вступила  5 травня 1971 року. Перші монаші обіти склала 08.01.1974 р., довічні, - 8.01.1977 р. на руки вл. Филимона Курчаби, ЧНІ.
Ділячись спогадами про сестру Марію Йосифу, сестри стверджують, що це була людина молитви, яка ревно дбала про виконання монаших обов’язків та поручених їй справ, повсякчас готова допомогти у всьому, намагалася утішити та підбадьорити, милосердно подбати про потреби ближнього. Була сильна духом. Чернече життя сестри не було легким, зокрема в часи радянського переслівавання УГКЦ. Однак, всупереч усім труднощам і перешкодам, сестра Йосифа зуміла зберегти в своєму серці віру Христову і вірність своїй Церкві. Так щоденною молитвою, посвятою та жертвою сестра Йосифа здобувала чернечу досконалість, працюючи на благо Церкви та свого народу. Працювала в лікарні санітаркою і на роздачі їжі, також дбала про красу храму на Левандівці, дбала про охайність і чистоту монастиря, а також про потреби молодших сестер, особливо турбувалася, щоб ніхто не лишався голодним.
Останніми роками, коли фізична неміч усе більше сковувала тіло, сестра Йосифа не полишала молитви і розважання над Святим Письмом, духовно підтримувала монашу спільноту, переживала за кожного члена Згромадження.Відійшла у вічність  8 лютого 2016 року.
Життя сестри Йосифи є великим даром для спільноти сестер Милосердя і для цілої Церкви.

Сестра Марія Йосифа дякує за всі ласки, що отримала,  і перепрошує за життєві прикрощі, непорозуміння, клопоти. Прощається з усіма близькими та рідними, а також з монашою родиною.


Немає коментарів:

Дописати коментар