Милосердя в опіці над дітьми-сиротами«Дім Милосердя» для дітей сиріт на Полтавщині 2014p.
  (село Деменки Кобеляцького р-ну)
Завдяки жертводавцям, повним милосердя та розуміння потреб дітей, що позбавлені батьківської опіки, ми змогли за 2013 рік виконати такі ремонтні роботи: повний ремонт та реконструкція їдальні, двох коридорів та двох санвузлів (починаючи від повної заміни підлоги закінчуючи обладнанням санвузлів та освітленням). Також у залі зроблено підлогове опалення та чорнові роботи. Чорнові роботи у ще одній кімнаті. Зроблено підшива даху, та утеплено частини 2-х стін які промерзали зимою, вставлено 4 вікна на другому поверсі.ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ
Вищезгадані роботи стали вирішальними у відкритті нашого будинку, оскільки створено відповідні умови проживання, тому саме тепер ми можемо прийняти перших дітей. Після двох комісій та пройдених курсів, ми нарешті (3-го жовтня) отримали дозвіл на прийом дітей.
2-го грудня настав довгоочікуваний момент - переступила поріг нашого дому перша дитина – Оленка і проживає в нас по сьогоднішній день. На даний час шукаємо ще одну дитину, щоб Оленці було веселіше, потім через деякий період часу будемо ще добирати дітей які потребують родинного тепла.
Все це ми змогли зреалізувати завдяки Божому провидінню та щедрим жертводавцям, а саме: українцям-заробітчанам в Італії з благословення Владики Діонісія Ляховича та під проводом координатора душпастирів для українців греко-католиків у Італії о. Марка Семегена, українцям-заробітчанам з Англії з благословення Владики Гліба Лончини, благодійній організації «Церква в потребі» з Німеччини, пану Андрію зі Львова та іншим жертводавцям. Нехай всемилостивий Господь винагородить всіх жертводавців своїми обильними  дарами, а ми за них молимося кожного дня.
До завершення залишається ще велика кількість ремонтних робіт. В першу чергу, потрібно закінчити ремонт у залі (40 м²) та одній кімнаті, у двох малих коридорах і котельні. Також потрібно зробити фасад, відмостку, водостічну систему, провести газ до будинку, замінити з тимчасової на постійну загорожу та облаштувати двір.
Хоч перед нами ще є багато завершальних, особливо зовнішніх, робіт, але надіємося, що з Божою та добрих людей поміччю і вони будуть колись завершені.
Насамперед просимо про молитву всіх бажаючих допомогти нам у цій справі. 
А якщо Ви бажаєте скласти пожертву то звертайтеся будь ласка  за  тел.: +380985892342 або +380502640541- сестра Магдалина Чугайда або пишіть на email: srmaddalena@ukr.net 

Вдячні за кожну пожертву,
Сестри Милосердя св.Вінкентія.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Попередня інформація від 11.09.2011

У селі Деменки Кобеляцького р-ну Полтавської обл. створюється новий осередок для дітей-сиріт..
детальніше http://www.ugcc.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=289:2011-09-28-21-19-17&catid=34:news

Немає коментарів:

Дописати коментар