Сторінка молодіжної спільноти "Діти Святого Вінкентія"

Наша емблема


Те, що ми чули, що бачили нашими очима, що оглядали і чого руки наші доторкалися, про Слово життя, що нам явилося, звістуємо й Тобі, щоб і ти мав(ла) спільність із нами. Молодіжна християнська спільнота 

«Діти святого Вінкентія» заснована в листопаді 2003 року при монастирі сс.. Милосердя св. Вінкентія у Львові.

 Метою заснування спільноти було бажання спільного пошуку відповідей на численні запитання в житті молодої людини, допомоги їй у пошуку Істини, розрізненні добра і зла в сучасному світі. 
Засновником і духівником спільноти є с. Валентина Рябушко. 
Спільнота живе і розвивається через щотижневі зустрічі, на яких молодь обговорює окремі теми, вибудовує ієрархію цінностей на основі  читання Святого Письма, ділиться своїм життєвим досвідом у розв’язанні тих чи інших проблем, обмінюється думками і переживанням Бога в різних ситуаціях. 

Членів спільноти зміцнює спільна молитва, часті реколекції з виїздом у святі місця, щорічні молодіжні нічні чування, організовані на парафії храму св. Обручника Йосифа, спільні святкування Нового року та початку і завершення начального року. 

«Діти святого Вінкентія», маючи гідний приклад милосердя свого покровителя, двічі на тиждень  відвідують дітей в дитячому туберкульозному санаторії (м. Львів, вул. Антоновича), щороку організовують акцію до свята св. Миколая для дітей інтернатів та хворих Львівської міської лікарні №5. 
Спільнота тісно співпрацює з Комісією у справах молоді Львівської Архиєпархії, її члени входять до складу Координаційної ради Молодіжної комісії та є членами Школи Християнського Аніматора.

«Діти святого Вінкентія» беруть активну участь в організації численних акцій, молитовних зустрічей та прощ в якості аніматорів та волонтерів.


щопонеділка о 19:00 за адресою:

храм Святого Обручника Йосифа
вул. Залізняка, 11
м. Львів
З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО ТЕБЕ!!!
4 коментарі:

 1. Слава Ісусу Христу! Дорогі сестри, це Вам пише Саша з Івано-Франківська, я теж ходила на зустрічі спільноти. Дякую за молитви і підтримку, наразі я вдома, і нарешті знайшла роботу, не офіційно, зате за спеціальністю. Дуже сумую за Вашим співом... Тут, вдома ходжу на служби для молоді і зустрічі молоді УМХ при церкві, що біля мого будинку. Натхнення і мудрості Вам у Божій праці!

  ВідповістиВидалити
 2. Дорога Саша, дуже раді отримати від Тебе новини. Раді, що Ти знайшла роботу і спільноту, в якій можеш рости і розвиватися у християнському покликанні. Це дуже важливо. А коли матимеш нагоду бути у Львові,не забувай завітати в гості в дім, де Тобі завжди раді. Памятай, що наші двері і серця для Тебе відкриті.
  Залишаємось в молитві за Тебе.
  Сестри Милосердя і члени спільноти "Діти Святого Вінкентія"

  ВідповістиВидалити
 3. Доброго дня. У вашу спільноту можуть потрапити лише християни? Я маю бажання завітати, але за всі свої 23 роки я не знайшов у собі сил для духовного перевтілення. Іншими словами, чи можуть до вас завітати ті, хто досі шукає себе у духовному напрямі?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Слава Ісусу Христу! І тобі доброго дня, дорогий Ілля. Двері нашої спільноти відкриті для всіх, хто шукає Бога і хоче краще Його пізнати. Чекаємо Тебе на зустрічах спільноти щопонеділка о 19:00
   с.Валентина, провідник молодіжної спільноти "Діти святого Вікентія"

   Видалити